Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Stroje

Rozšíření kolekce LEITZ pilových kotoučů KATANA pro CNC obráběcí centra

Na zvýšenou poptávku po specializovaných pilových kotoučích určených pro řezání a drážkování na horních CNC obráběcích centrech reaguje LEITZ rozšířením a doplněním sortimentu formátovacích a drážkovacích pilových kotoučů KATANA.

Pilový kotouč KATANA
Zdroj: LEITZ GmbH

Aktuálně jsou nabízeny tyto kotouče dle rozměrových požadavků všech v Česku a na Slovensku dostupných značek jednotlivých výrobců CNC strojů, tj. formátovací kotouče v průměrech od 180 mm do 350 mm, drážkovací kotouče od 100 mm do 200 mm. Tělesa pilových kotoučů již obsahují přesné upínací otvory, potřebné k upnutí na upínací přírubu konkrétní značky CNC stroje. Pilové kotouče typu KATANA jsou každý jeden na konci výrobního procesu individuálně vyvážené, aby šetřily ložiska a uložení hnacího ústrojí CNC pohonného agregátu a dosahovaly co největší přesnost řezu, resp. rozměru drážky. Navíc mají pilové kotouče KATANA na tělese laserové ornamenty vyplněné tlumicí hmotou, která redukuje nežádoucí vibrace a hlučnost při řezání na minimum.

Univerzálnost použití pilových kotoučů KATANA pro všechny typy materiálů zabezpečuje tzv. skupinové ozubení WZ/WZ/FZ. Břity tvarově uspořádané do opakujících se skupin jsou buď ze slinutých karbidů (HW) nebo polykrystalického diamantu (DP) – varianta CNC WhisperCut. Uživatelé tak můžou kvalitně řezat a drážkovat kromě dřevotřísky (surové, dýhované i laminované), MDF i OSB desek také překližku, spárovku nebo zakracovat masivní hranolek. Kvalitativní přednosti pilových kotoučů z programu KATANA se nejvíce projevují na pohledových hranách nábytkových dílců.

Výrobce: LEITZ GmbH

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu