Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Pozvánky

Pozvánka na expozici INSPIRACE pro BYDLENÍ

Přehlídka vychytávek a tipů do každého interiéru. Od 1. – 4. října 2020 na veletrhu For Interior, PVA Expo Praha Letňany. Expozici najdete přímo ve vstupní hale č. 1. Uvidíte 5 ukázkových interiérů s tradičním i netradičním použitím kování, barev, materiálů + KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY KAŽDÝ DEN OD 14 HODIN.

Letos čeká návštěvníky veletrhu For Interior zcela nová a neobvyklá expozice, která nese název INSPIRACE PRO BYDLENÍ. Jedná se o 5 interiérů, na kterých budou představena různá nábytková řešení – tradiční a hlavně ty netradiční, která pomohou díky použitému kování například při řešení malých prostor v bytě nebo s organizací osobních věcí.

Čeká vás „nadupaná“ kuchyně vytvořená v jedné barvě, ale se třemi strukturami materiálu, plná vychytávek včetně intarzie na podlaze, „crazy“ obývací pokoj s italskými doplňky a velmi efektně zařízená koupelna s opravdu netradičně koncipovanou koupelnovou skříňkou, kam lze ukládat a třídit špinavé prádlo.
Mnoho lidí řeší vybavení předsíně, a tak si pro vás designéři připravili nápady i do této místnosti, např. kam ukládat klíče, jak využít horní skříňky apod.
Zajímavá bude také sekce studentského pokoje, kde najdete kromě výškově stavitelného stolu a počítačového doupěte také akustické panely a tapetu vytištěnou digitální technologií.

Velmi efektně zařízená koupelna

Výchozí reklama

Jaké barvy zde najdete?

Barevné schéma bude výrazné a odvážné, stejně jako jsou aktuální zahraniční trendy – najdete zde jako základ červenou, doplněnou o oranžovou a akcenty černé. Nábytek však bude vyroben na míru z kvalitního laminátu v neutrálních šedých odstínech. Zjistíte tak, jak lze barvy a materiály kombinovat a co dokáže samotná výmalba. Chybět nebudou pečlivě vybrané solitéry italského designu, jako jsou židle, křesla a různé doplňky. Samozřejmostí na expozici budou živé rostliny, které najdete nejen v samozavlažovacích květináčích, ale i zavěšené na stěně. Mimochodem na stěnách budou také ukázky různých typů nátěrových hmot od klasické až po popisovací nátěrovou barvu či po luminiscenční. A také se dozvíte, jak různě lze aplikovat digitální tisk do každého bytu. Inspirace bude tedy od podlahy, přes nábytek až po doplňky – bude to prostě INSPIRACE PRO BYDLENÍ!

Navíc se v této prezentaci myslí i na ekologii, a tak budou na stěny expozice aplikovány desky vyrobené z použitých nápojových kartonů.

Těšit se můžete na oblíbené komentované prohlídky, které proběhnou na expozici každý den od 14 hodin. Navíc v pátek od 14:30 hodin proběhne křest a autogramiáda nové knihy Interiéry do detailu, v které najde čtenář více než 50 odpovědí na časté otázky při řešení interiérů s mnoha ilustračními fotografiemi.

Nová kniha Interiéry do detailu

Expozice, kterou najdete ve vstupní hale č. 1, je určena jak pro koncové zákazníky, kteří zde mohou načerpat nápady, jak pracovat se standardními prvky v interiéru jinak a netypicky a jak mohou kombinovat, tak i pro designéry a výrobce nábytku.

Tento projekt si pro návštěvníky veletrhu připravil tým designérek v čele s Ivou Bastlovou a hlavním partnerem společností BLUM – specialistou na nábytková kování.

---> Více informací o projektu najdete na www.inspirace-pro-bydleni.cz.
---> Odkaz na volnou vstupenku.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu