Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

LIGNA.21 přípravy pokračují

Mnozí z Vás se jistě ptají, jak to vypadá s příštím ročníkem veletrhu LIGNA, který byl z květnového termínu posunut na konce září 2021. Pořadatel veletrhu informuje, že jsou přípravy mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující průmysl a lesní hospodářství v plném proudu, a že se veletrh LIGNA uskuteční v termínu 27. 09. - 1. 10. 2021 na výstavišti v Hannoveru a bude doplněn digitálním formátem.

Hannover. Přípravy veletrhu LIGNA.21 (27. 9. - 1. 10. 2021) jsou v plné proudu. Navzdory výzvám, které pandemie Covid-19 představuje, zaznamenává nejvýznamnější mezinárodní veletrh pro dřevozpracující průmysl a lesní hospodářství velkou popularitu u odobrníků z branže. Sedm měsíců před veletrhem je počet přihlášených vystavovatelů velmi dobrý. Včasné rozhodnutí pořadatele, posunout LIGNA.21 na konec září, bylo správné. S ohledem na celosvětový vývoj koronavirové pandemie to bylo jediné  řešení, které poskytuje všem účastníkům jistotu pro plánování a přípravy na veletrh. Již téměř 900 firem je přihlášeno k účasti. „Obsadíme opět 10 hal a venkovní plochu“, říká Christian Pfeiffer, Global Director LIGNA & Woodworking Shows Deutsche Messe Hannover. „Návštěvníci se mohou těšit na mnohé inovace. Především k hlavním tématům veletrhu – Transformace zpracování dřeva, Prefabrikace dřevostaveb a Procesní technologie biohospodářství - toho nabídne veletrh opravdu hodně.“

Také vystavovatelé se již nemohou dočkat na setkání na veletrhu LIGNA. „Uděláme vše proto, abychom zajistili bezpečné a úspěšné setkání branže”, dodává Pfeiffer. Pro pohyb v halách a na výstavišti budou platit přísná bezpečnostní a hygienická opatření, která budou odpovídat platným pravidům projednaným s příslušnými úřady. Široké uličky, povinnost nosit roušku na celém výstavišti, registrace všech návštěvníků a vystavovatelů budou mimo jiné zajišťovat maximální bezpečnost účastníků.

Digitální balíčky doplní nabídku

Vedle účasti na výstavišti nabízí LIGNA vystavovatelům možnost doplnit svou účast o virtuální formy prezentace. „Tak se mohou firmy představit jak ve výstavních halách, tak i na naší platformě LIGNA.digital na internetu. Díky dodatečnému digitálnímu zviditelnění se zvětší dosah Vaší účasti a rozšíří se Vaše možnosti komunikace se stávajícími a novými obchodními partnery“, říká Pfeiffer.

Také firmy, které vzhledem k cestovním omezením nebudou moci v Hannoveru vystavovat, se nemusí vzdát účasti. Nové formy prezentace na platformě LIGNA.digtal umožní spojení se zákazníky a novináři z celého světa.

Firmy si mohou vybrat ze tří druhů digitálních balíčku s různými druhy služeb. Podle rozsahu balíčku S, M nebo L jsou zahrnuty prezentace vystavovatelů, různé digitální funkce, Live - Streaming nebo videa v produktové mediatéce veletrhu LIGNA. Vystavovatelé, kteří se představí přímo na výstavišti v Hannoveru mají digitání balíček S zdarma zahrnut v rámci jejich účasti.

Doplňkové digitální balíčky veletrhu LIGNA umožní také návštěvníkům, kteří nebudou mít možnost být osobně na veletrhu, zažít inovace dřevozpravacujícího průmyslu virtuálně.

Více informací o veletrhu LIGNA.21 a digitálních formách účasti pro vystavovatele a návštěvníky naleznete na www.ligna.de.

O veletrhu LIGNA

LIGNA představuje kompletní nabídku pro primární a sekundární průmysl: nástroje, stroje a systémy pro kusovou i sériovou výrobu, povrchové technologie, výroba materiálů na bázi dřeva, pilařské technologie, energie ze dřeva, strojní součásti a automatizační techniku, dále stroje  a techniku pro lesnictví a všechny související obory. Kromě toho doprovodné přehlídky, jako je LIGNA.Forum, Summit dřevařského průmyslu pro lesní a primární průmysl a mnohé další. 

Další informace na www.ligna.de.

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Štítky

Veletrhy Ligna

Kategorie článku

Články » Aktuality

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu