Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy

Umělecké plovoucí schodiště - Design / Trendy

Myslíte si, že už jste viděli všechny možné druhy interiérových schodišť? Londýnská firma Atmos Studio vymyslela, nakreslila a nakonec i na zakázku zrealizovala schodiště, které vás jistě překvapí!

Toto nádherné schodiště vypadá jako voda, tekoucí směrem vzhůru. Jedná se o projekt pro rodinný dům, který byl vytvořel v londýnské společnosti Atmos Studio. Toto umělecké schodiště spojuje jednotlivé pokoje se společným obývacím prostorem. Roztahuje se podél zdi a volné konce schodů se roztahují až do prostoru koupelny. Toto schodiště bylo digitálně vyrobeno použitím plátů MDF a dubu. Oba materiály byly digitálně nařezány, aby se zajistila absolutní přesnost střihu a aby jednotlivé díly do sebe při montáži přesně padly. Schodiště působí rovněž velmi integrovaně i s ostatními interiérovými prvky domu.

Jak se vám toto schodiště líbí? Vyjádřete svůj názor na tento neobvyklý, avšak velmi výrazný prvek v domě!

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.