Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Stoly, židle

Zásuvky které se otevírají dvěma směry !

Stůl s názvem Cartesia od COLORS přichází s unikátním systémem otevírání zásuvek. Zásuvky je možné otevírat ve 2 různých směrech.

Stůl s názvem Cartesia od COLORS

U klasických kancelářských stolů se všechny zásuvky otevírají směrem dopředu. Kancelářské stoly respektive výsuvy zásuvek v sobě mají většinou integrovanou bezpečnostní funkci, která zaručí aby nešlo najednou vysunout více než jednu zásuvku. Inovativní stůl Cartesia (COLORS), který byl vyvinut šikovnými řemeslníky v Japonsku, však umožňuje otevřít zásuvky do dvou různých směrů i u více zásuvek naráz.

Výchozí reklama

Zásuvky tohoto stolu mohou být otevírány ze předu i ze strany. Speciální systém výsuvů umožňuje přístup dvěma uživatelům do jedné zásuvky nebo snadné nalezení vzadu uložených předmětů. Můžete také otevřít i více zásuvek najednou, což je obrovská výhoda, pokud si nejste zcela jisti, kde je uložen důležitý dokument, který právě hledáte.

Kromě revolučních dvouosých výsuvů je stůl Cartesia vybaven drobnou zásuvkou v zadní části stolu, určenou pro ukládání elektrické šňůry a kabelů. Šikovná drážka umístěná podél zadní hrany stolu, vám umožní povytáhnout kabely a snadno tak připojit další příslušenství k PC. U takto unikátního stolu byste pravěpodobně neočekávali žádnou nízkou cenu. A opravdu tomu tak není. Tento nádherný kus kancelářského nábytku vás přijde na 6000 dolarů. Stůl je nabízen ve dvou provedeních - masivní ořechové dřevo nebo dřevo stromu tamo.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu