Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy

Lesk je IN… a to hlavně na klikách!

Lesk a jeho různé barevné hry přitahují naši pozornost od nepaměti. A to je určitě hlavní důvod, proč si ho rádi pořizujeme na dveře a další části interiéru. A co ho použít na dveřní a okenní kování? Že jste o tom neslyšeli? Tak dávejte pozor!

Kování na sklo MAXIMAL s vložkou z bílého lesklého skla
Zdroj: M&T

Klika pro dveřní křídlo není jen funkční záležitost. Je nositelkou designu a stylu a napovídá, jaký interiér můžeme za dveřmi očekávat. „A z toho důvodu pro naše kování nabízíme i povrchovou úpravu lesklý chrom, která zvlášť vynikne na celoskleněných dveřích,“ vysvětluje pan Roman Ulich, designér společnosti M&T, jediného českého výrobce designového dveřního a okenního kování a pokračuje: „Lesk můžete navíc znásobit, když si pořídíte kování MAXIMAL v lesklém chromu a doplníte ho o vložku z bílého skla.“ Tento ušlechtilý materiál je možné použít na mušle, madla, okenní kliky či dveřní zarážky. Nic tak nebrání tomu, aby váš interiér byl sladěn do posledního detailu. www.kliky-mt.cz

Výchozí reklama

Material & Technology s.r.o. – M&T
První a zároveň jediný český výrobce dveřních klik využívající moderní technologie pro žádané a velmi kvalitní povrchové úpravy - matný nikl a nitrid titanu v několika barevných odstínech. U svých výrobků klade hlavní důraz na kvalitu, mnohaletou funkčnost a moderní design. Nové designy vznikají přímo pod rukama pracovníků firmy od návrhu až po realizaci ve výrobě. Pro spokojenost zákazníků je připraven kompletní výrobní program včetně okenních klik, bezpečnostních rozet, madel, pantů, posuvných systémů, kování na skleněné dveře a dalších požadovaných doplňků - vždy ucelený sortiment ve stejném designu, povrchové úpravě a barvě.
www.kliky-mt.cz

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Štítky

Kování Kliky


Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu