Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata

KOVÁNÍ: Svět je kulatý, ale U KLIK VEDOU HRANY

Všichni milovníci hranatých tvarů zbystřete! Kolekce kování ENTERO a ENTRY je přesně podle vašeho gusta.

Klika Entero s WC kličkou
Zdroj: M&T

„Hranaté tvary jsou dlouhodobě v módě a dveřím dávají elegantní rozměr. Ovšem pozor! I přes ostré rysy jsou tyto kliky na dotyk jemné a hladké, a tak každému padnou ideálně do ruky,“ popisuje pan Roman Ulich, designér společnosti M&T, jediného českého výrobce dveřních klik. Hranatý tvar kliky je možné doplnit i o hranatý tvar spodní rozety, která může být buď cylindrická, dozická či doplněna o WC kličku. „Klika ENTERO na ploše dveřního křídla vytvoří zcela jasnou dominantu a přiláká pozornost každého. Na druhou stranu klika ENTRY je originální a vtipná a i ona si vyslouží zájem nejen vás, ale také vašich hostů,“ vysvětluje pan Ulich. Vybírat je možné z hned několika povrchových úprav.

Výchozí reklama

Material & Technology s.r.o. – M&T
První a zároveň jediný český výrobce dveřních klik využívající moderní technologie pro žádané a velmi kvalitní povrchové úpravy - matný nikl a nitrid titanu v několika barevných odstínech. U svých výrobků klade hlavní důraz na kvalitu, mnohaletou funkčnost a moderní design. Nové designy vznikají přímo pod rukama pracovníků firmy od návrhu až po realizaci ve výrobě. Pro spokojenost zákazníků je připraven kompletní výrobní program včetně okenních klik, bezpečnostních rozet, madel, pantů, posuvných systémů, kování na skleněné dveře a dalších požadovaných doplňků - vždy ucelený sortiment ve stejném designu, povrchové úpravě a barvě.

Více informací na Material & Technology s.r.o. (M&T)

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu