Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Koupelny

MÁŠ UŽ SVÉHO BOBIKA?

S vtipem a lehkostí nabízíme tip na jednoho užitečného multifunkčního pomocníka v koupelně, který ladí se svým nábytkem … od Dřevojasu.

Novinka od Dřevojasu - multifunkční bobík VITTA s odklopným víkem
Zdroj: Dřevojas v.d.

S použitým prádlem neděláme žádnou vědu. Vytřídit, hodit do koše a vyprat. A samotný koš na prádlo? S tím se moc chlubit nechceme… „Zapomeňte na klasické koše na prádlo, které vypadají obyčejně, mnohdy nemají žádné průduchy, jimiž by prádlo dýchalo, a díky nevhodně použitým materiálům se také špatně udržují v čistotě,“ říká Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu Dřevojasu, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

Výchozí reklama

A pokračuje: Novinkou na trhu je multifunkční bobík VITTA s odklopným víkem, který neslouží jen na špinavé oblečení… lze do něj uschovat i jiné textilie nebo předměty, třeba i prášek na praní. A dokonce se na něj můžete posadit. Jeho nosnost je totiž až 200kg. Bobík VITTA je vyroben z kvalitního MDF materiálu, má rozměry (š) 600 x (v) 600 x (h) 600mm a k dostání je v lakovaném provedení. Barvu si přitom můžete vybrat ze vzorníku barev RAL nebo NCS, které čítají stovky odstínů. Kromě vzhledu oceníte i rychlé čištění – otření vlhkým hadříkem.

Kde se dá výrobek zakoupit? --> Bobík VITTA SNB 60 INDIVIDUAL

http://www.drevojas.cz/cs/p-791-bobik-vitta-snb-60-individual/

Dřevojas, v. d.
Společnost Dřevojas je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Téměř 70. letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou Dreja®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti. Firma se v současné době specializuje na výrobu koupelnového nábytku pro Českou republiku, Slovensko, ale i Rusko, Německo a stabilně také vyváží své výrobky do Švýcarska. Více informací naleznete na www.drevojas.cz .

 

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu