Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Kuchyně

Trachea: Nábytek… se stopami po pile ?!

Vaše nábytková sestava nemusí být z masivu, aby měla charakteristické prvky přírodního dřeva. Nejnovější výrobní technologie umí foliovaným dekorům propůjčit barvu, strukturu, a dokonce i suky nebo stopy po pile!

„Materiálu, kterého se budete chtít na svém nábytku neustále dotýkat s pocitem, že jde o přírodní dřevo, je varianta crosscut. Připomíná kmen stromu rozřezaný na fošny, na jejichž povrchu je viditelná kresba dřeva a dokonce na něm zůstaly stopy řezu pilou,“ vysvětluje pan Martin Dusík ze společnosti Trachea, která je největším českým výrobcem nábytkových dvířek na českém trhu.

Výchozí reklama

A pokračuje: „Aby toho nebylo málo, umíme dekorům dřeva vtisknout i dokonalou imitaci dřevních suků. Foliované dřevodekory si tak nic nezadají s těmi rostlými v přírodě, ovšem pyšní se prokazatelně lepšími mechanickými vlastnostmi.“

TRACHEA, a.s. 

Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů - dvířek pro nábytkářský průmysl, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustředí na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů, více méně zaměřenou na dvířka kuchyňská. Za dobu své existence se společnost vypracovala do špičky výrobců v tomto oboru, nezastupitelný podíl na tom má vysoce moderní výrobní technologie, obsáhlost produktových řad a patnáctileté zkušenosti v tomto oboru. TRACHEA spolupracuje s více jak sty maloodběrateli i prestižními velkoodběrateli, významné partnerství ji pojí s dodavateli špičkových materiálů pro výrobu nábytkových komponent. Více o společnosti na www.trachea.cz a www.overface.cz .

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu