Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Pozvánky

Povánka: Odborný seminář Interiéry 2015 nabírá obrátky

Ani letos nebude na podzim chybět možnost poslechnout si řadu zajímavých přednášek z oboru navrhování a zařizování interiérů. Letošní seminář Interiéry koná již po čtvrté a poprvé bude na žádost posluchačů dvoudenní. Kdo se tedy v oblasti interiérů pohybuje, měl by si dát do diáře termín 26. – 27. října, litovat nebude.

Těšit se můžete na přednášku od známé designérky Heleny Dařbujánové, na vstup ředitele Institutu bytového designu Petra Tschakerta či na prezentaci návrhu českého pavilonu na mezinárodní výstavě Expo.

Výchozí reklama

Ústředním motivem letošního ročníku je „realizace“ a to z mnoha úhlů pohledu. Poslechnout si tedy můžete, jak navrhoval interiér s názvem Vzpomínky na Afriku přední slovenský designér Michal Staško, jak se tvořilo prestižní klenotnictví v Mnichově či téma Malé Velké zakázky. Mluvit se bude také o světle a jeho vlivu na lidskou psychiku, o tom, jak image pomůže zakázku vůbec získat, a když už ji máme, kdo by ji měl zrealizovat. Na scénu přijde i trendová záležitost vertikálních zahrad v interiéru a mnoho dalšího. Celkem posluchače čeká více než 25 poutavých, výstižných a stručných přednášek.

Akci pořádá stejně jako předchozí ročníky VOŠ Volyně, kde se také tato výjimečná akce koná. Chybět nebude společenský večer, kde je možné neformálně probrat ožehavá témata a navázat nové kontakty.

Přesný program i on-line přehlášení najdete jako vždy na webových stránkách akce www.interiery2000.cz. Srdečně vás zveme a těšíme se na setkání se všemi příznivci interiérů!

Seminář Interiéry 2015 Ing. Iva Bastlová DiS.
Spoluorganizátorka projektu
Tel: 604 865 883

Truhlářský Portál je mediálním partnerem projektu Interiéry 2015.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu