Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Novinky

Wood-Tec: Široká nabídka vlhkoměrů a zvlhčovačů na stánku firmy DREKOMA

Vlhkoměry dřeva, vlhkoměry prostředí, vlhkoměry na biomasu, nová generace Moistec Pro na dřevo a stavební materiály, zvlhčovací zařízení nové generace CORE a mohou vidět návštěvníci veletrhu WOOD-TEC 2015 v expozici Ing. Vladimír Harazím, CSc – DREKOMA. Tato firma je již 15 let exkluzivním zástupcem firmy MERLIN – TECHNOLOGY GmBH - zvlhčovací a měřící technika pro Českou a Slovenskou republiku.

„Jsme pravidelným vystavovatelem v Brně, kde máme možnost se osobně setkat se zákazníky a zájemci o naše zařízení. A to nelze zaplatit žádnými penězi,“ říká jednatel Ing. Vladimír Harazím, CSc.

Výchozí reklama

Novinkou bude mimo jiné jednozonová vysokotlaká jednotka MERLIN® CORE pro systém zvlhčování vzduchu. Je osazena speciálním tlakovým olejovým čerpadlem, které dodává pitnou vodu tlakem ca. 60 bar flexibilními tlakovými hadicemi k patentovanému systému bezúkapových trysek. Tyto trysky mění kapalinu na jemný aerosol (= nejemnější vodní mlhovina), která se rychle vstřebává do vzdušné vlhkosti. Přitom se zvyšuje relativní vlhkost vzduchu a okolní vzduch je příjemně ochlazen (adiabatický efekt chlazení). Vysokotlaký systém zvlhčování vzduchu MERLIN® CORE se dodává v sestavách 24, 60, 120, pro provozovny o velikosti 200, 600 nebo 1600 metrů čtverečních při výšce prostoru 3,5 m.

Firma Ing. Vladimír Harazím, CSc – DREKOMA představí také nové přístroje pro měření vlhkosti různých materiálů. Například MERLIN MOISTEC-PRO slouží k měření vlhkosti dřeva a betonu nedestruktivní metodou, MERLIN EVO BIO pak k měření vlhkosti biomasy.

evo-chips05  EVO Chips – Tyčový vlhkoměr sypkých hmot na bázi dřeva
MERLIN Moistec-PRO Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Moistec-Pro 

Truhlářský Portál je oficiálním mediálním partnerem veletrhu WOOD-TEC.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu