Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Materiály » Kování

Dveřní kování: Na klidných vlnách z M&T

Jemné vlnky ze dřeva? Proč ne! Elegance českého kování s atypickou výplní nezná hranic… jeden z tipů přinášíme ve spolupráci s českým výrobcem designového kování – společností M&T.

MAXIMAL titan, černý mat, kov, vlna
Zdroj: M&T

Jemně oblé vlnité tvary sluší i dveřnímu kování, které má ve svém vzhledu přímé a jasné linie: „Zajímavou novinkou s ladnými tvary je dveřní kování MAXIMAL se vsazenou strukturou rozvlněného moře. Příjemná kombinace tlumené béžové a černé barvy v trendy matném odstínu vytvářejí z dveřního kování sofistikovaný doplněk,“ uvádí Roman Ulich, designér společnosti M&T, jediného českého výrobce designového dveřního a okenního kování.

Výchozí reklama

A dodává: „Nejen vzhled, ale i zpracování našich klik je uklidňující. S kvalitním dveřním kováním získáte odolné povrchové úpravy a zejména spolehlivý mechanismus kliky, který ani při vysoké frekvenci užívání nemá tendence svěšování,“ glosuje Roman Ulich skrytou vnitřní krásu dveřního kování. I klika vás tedy může provázet každodenními vlnobitími, protože volbou elegantního dveřního kování vytvoříte ze svého interiéru luxusní klidný záliv.

Material & Technology s.r.o. – M&T
První a zároveň jediný český výrobce designových dveřních klik využívající moderní technologie pro žádané a velmi kvalitní povrchové úpravy - matný nikl a nitrid titanu v několika barevných odstínech. U svých výrobků klade hlavní důraz na kvalitu, mnohaletou funkčnost a moderní design. Nové designy vznikají přímo pod rukama pracovníků firmy od návrhu až po realizaci ve výrobě. Pro spokojenost zákazníků je připraven kompletní výrobní program včetně okenních klik, bezpečnostních rozet, madel, pantů, posuvných systémů, kování na skleněné dveře a dalších požadovaných doplňků - vždy ucelený sortiment ve stejném designu, povrchové úpravě a barvě. www.kliky-mt.cz.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu