Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Stroje

ROJEK - dřevoobráběcí stroje - řada EURO 9

Společnost Rojek představila na veletrhu Pragoligna své vynikající dřevoobráběcí stroje. Svoje stroje vyrábí ve dvou typových řadách a my se dnes zaměříme na představení řady EURO 9 ... podívejte se na video!

Dřevoobráběcí stroje EURO 9

Kompletně inovovaná modelová řada, složená z dřevoobráběcích strojů vlastní výroby určených pro menší a střední výrobce, řemeslníky a údržbáře. Kvalitní dílenské zpracování řadí tyto stroje mezi nejlepší ve své třídě.

Představení dřevoobráběcích strojů společnosti ROJEK - rada EURO 9:

Výchozí reklama

---> Podrobné informace ke strojům řady EURO 9

Logo - Rojek

ROJEK prodej, spol. s r.o.
Masarykova 16
517 50 Častolovice
Česká republika
www.rojek.cz

Rodinná firma ROJEK má 94-letou strojírenskou výrobní tradici. Sídlí v Častolovicích v Královéhradeckém kraji, kde je také předváděcí hala s kompletním sortimentem dřevoobráběcích strojů a vzorkovna uceleného sortimentu tepelné techniky. Výrobní závod má sídlo v nedalekém Kostelci nad Orlicí. Společnost ROJEK je významným světovým výrobcem ve svém oboru a má trvalé obchodní zastoupení ve více než 65 zemích po celém světě.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu