Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Materiály » Kování

J.A.P.: Neviditelný posuv

Na první pohled není vidět nic… A o to právě jde!... Více se dozvíte v přiložené aktualitě od českého výrobce designových dveřních systémů – společnosti J.A.P.

Posuvný systém PREMIUM doplněný o skleněné dveře STRONG
Zdroj: J.A.P.

Na první pohled není vidět nic… A o to právě jde! Řeč je o posuvném systému PREMIUM, jehož konstrukci můžete schovat do stropního podhledu a nenechat ji tak na očích. „Posuv PREMIUM je tvořen dvěma kolejnicemi s nosností až 160 kg, v nichž lze posouvat i větší počet maxi dveří. Jejich pohyb ve stropě zajišťují kvalitní pojezdové vozíčky. Ve spodní části je pak v podlaze zabudovaný vodící trn a zároveň je ve dveřích vyfrézovaná vodící drážka,“ vysvětluje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti J.A.P., jenž se výrobou posuvných systémů zabývá.

Výchozí reklama

Výhodou posuvného systému je jeho dobrá kombinovatelnost s různými typy dveří – od dřevěných přes designové dveře MASTER až po elegantní skleněné dveře STRONG. „Maximální délka kolejnice posuvu PREMIUM je 6 metrů. Můžete si tak směle vytvořit ve svých místnostech doslova pohyblivé stěny,“ dodává Petr Paksi. Samozřejmostí je pak doplnění systému tichým dorazem.

Inspirujte se a nechte neviditelný posuv jezdit i ve vašem interiéru!

Společnost "J.A.P." spol. s r. o.

Přerovská společnost J.A.P. působí na českém trhu již od roku 1991. Její filozofií je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí celoskleněné produkty, včetně designového Grafoskla, stavební pouzdra pro zasouvací dveře, ucelenou nabídku posuvných systémů po stěně, stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezové zábradlí. Svoji obchodní politiku směřuje jak na tuzemský, tak zahraniční trh. Bližší informace na www.japcz.cz.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.