Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Koupelny

Nadčasová kráska - DREJA

Při výběru nábytku, je prý pro Čechy typický konzervativní přístup… alespoň na to ukazuje vysoká oblíbenost nábytku do koupelen, který se zrodil v 90. letech minulého století a dnes stále čile konkuruje svým designovým kolegům… více najdete v novém článku od českého výrobce Dřevojas.

Řada koupelnového nábytku DREJA
Zdroj: Dřevojas

Pokud extravagance v koupelně není zrovna vaším šálkem kávy, nevěšte hlavu. Pro všechny obdivovatele tradičního a nestárnoucího designu tu totiž máme malý tip – řadu koupelnového nábytku DREJA. „Vzhled skříněk z této řady je opravdu nadčasový, a proto prakticky nikdy nevyjde z módy. Navíc lakování v bílém lesku dodá nábytku nejen eleganci, ale také potřebnou vlhkuodolnost,“ říká Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku. Nicméně není žádným problémem nábytek případně obléci do jakéhokoli barevného odstínu podle vašeho přání.

Výchozí reklama

Zcela ve vašich rukou je také počet zásuvek a dvířek, kterými se vaše skříňky budou pyšnit. Není třeba se bát, jednotlivých kombinací je opravdu požehnaně. K dokonalosti pak svoji nestárnoucí DREJU dotáhnete zvolením toho správného umyvadla – vybírat můžete mezi umyvadlem DREJA s šikovnou odkládací plochou či oblými umyvadly DAVID nebo UJUT. Řada DREJA je k dostání od 3 890 Kč.

www.drevojas.cz

Pozvěte tak nadčasovou krásku i k sobě do koupelny!

Dřevojas, v. d.

Společnost Dřevojas je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Téměř 70. letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou Dreja®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti. Firma se v současné době specializuje na výrobu koupelnového nábytku pro Českou republiku, Slovensko, ale i Rusko, Německo a stabilně také vyváží své výrobky do Švýcarska. Více informací naleznete na www.drevojas.cz.

 

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Štítky

Koupelny Dřevojas


Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu