Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Novinky

Dřevojas: Facelift koupelnového nábytku

Přinášíme aktuální novou tvář tradičního nábytku BONO od českého Dřevojasu. Více najdete v našem článku.

BONO - zafrézovaná úchytka, zrcadlo Stripe
Zdroj: Dřevojas

Elegantní zafrézovaná úchytka či krycí lišta v dekoru skříně… to jsou sice drobné, zato velmi efektní změny, které omladily design koupelnové řady BONO. „Snažíme se pružně reagovat na nové trendy, proto jsme se v závěru roku 2022 rozhodli udělat úpravy na kolekci nábytku BONO. Skříňky se otevírají za přesah, který jsme doplnili subtilní zafrézovanou úchytkou v černém matném nebo nerezovém provedení. Úchytka je součástí jak umyvadlových, tak vysokých doplňkových skříní,“ přibližuje změny Ing. Petr Blažek, ředitel společnosti Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, a pokračuje: „Další omlazení nábytkové řady se týká tak zvané blendy, neboli lišty, která kryje spodní část umyvadla. Původní plechovou jsme nahradili lištou z LTD materiálu v dekoru skříně. Nábytek díky těmto úpravám získal ucelený vzhled a ladné rysy.“

BONO - zafrézovaná úchytka

S barvami si můžete pohrát – lesklou bílou či světlé dřevodekory podtrhnout trendy černou, anebo pokud kontrastům zrovna neholdujete, doplnit například dekory Beton či Galaxy úchytkou nerezovou a zachovat tak její subtilnost. Vybrané dekory můžete mít doma navíc do pouhých pěti pracovních dní!

Výchozí reklama

Dřevojas, v. d.
Společnost Dřevojas je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Více než 75letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou Dreja®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti. Firma se v současné době specializuje na výrobu koupelnového nábytku pro Českou republiku, Slovensko, ale i Německo a stabilně také vyváží své výrobky do Švýcarska. Více informací naleznete na www.drevojas.cz.

 

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Štítky

Koupelny Dřevojas


Další články z rubriky

Související články


Komentáře (1 celkem)

  • Emičak Eychlá: Věra Pondělí 27. Únor 2023 21:32
Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu