Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Soutěže

CZECH INTERIOR AWARD: Přihlaste do nové soutěže i váš projekt a získejte publicitu!

Pravděpodobně jste již zaznamenali vznik nového ryze českého ocenění v oblasti interiérového designu s názvem CZECH INTERIOR AWARD, které je určené pro české profesionální interiérové architekty a designéry. Rádi bychom upřesnili, že přihlašovat zrealizované projekty mohou nejen jejich tvůrci, ale také výrobci a dodavatelé interiérového vybavení, jako jste vy. Pokud jste se tedy jako výrobci nebo dodavatelé podíleli na vzniku zajímavých projektů, neváhejte je přihlásit! Dostanete je tak do povědomí široké veřejnosti!

 

>> Chci přihlásit projekt <<
Registrace je možná do 23. února 2024.
 
 
Přihlašovat lze pouze takové projekty, které jsou již zrealizované, a to jak v oblasti privátní, tak i v oblasti veřejných interiérů. Za zmínku stojí i důležitý fakt, že lze přihlašovat jak interiérové celky, tedy byty nebo rodinné domy, tak i jednotlivé místnosti (např. dětské pokoje, pracovny, kuchyně, ale i odpočinkové či multifunkční místnosti).
 Získat ocenění lze v sedmi kategoriích:

                       1. SOUKROMÝ INTERIÉR – PROPOJENÝ PROSTOR
                       2. SOUKROMÝ INTERIÉR – JEDNOTLIVÉ MÍSTNOSTI
                       3. VEŘEJNÝ INTERIÉR – HOTEL/UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ
                       4. VEŘEJNÝ INTERIÉR – RESTAURACE, KAVÁRNA, BAR
                       5. UDRŽITELNÝ INTERIÉR
                       6. CENA HLAVNÍHO MEDIÁLNÍHO PARTNERA
                       7. CENA VEŘEJNOSTI
Do soutěže CZECH INTERIOR AWARD 2024 mohou být přihlášeny projekty zrealizované maximálně tři roky nazpět. Ocenění budou předána první den prestižního veletrhu DESIGN SHAKER, tedy ve čtvrtek 11. dubna 2024 po odborné konferenci Materiál + Trend v Praze na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. O výsledcích bude rozhodovat devítičlenná porota složená z pečlivě vybraných odborníků. Organizátorem projektu je naše společnost ABF a.s., největší pražský organizátor veletrhů s rozsáhlým portfoliem zahrnujícím veletrh z oblasti bytového designu, jako je již zmíněný DESIGN SHAKER, ale také veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR a mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Zároveň jsme organizátorem prestižních soutěží včetně ocenění ARCHITEKT ROKU a YOUNG ARCHITEKT AWARD.
 
 
Těšíme se na vaše projekty i na spolupráci s vámi! 
Za celý organizační tým

Lucie Bubeníčková
tel.: +420 739 003 135
e-mail: 
bubenickova@abf.cz
Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Štítky

Soutěže


Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.