Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

Novinka - Výroba nábytku / Truhlářství - Ohebné dřevěné dýhy - jednodušší už to snad být nemůže

Další zajímavá novinka z veletrhu Interzum. "Easiwood" je pružnější a odolnější než běžná dýha. Vybírat lze standardně ze 14 a na přání až ze 140 dalších dekorů dřeva.

Ohebné dřevěné dýhy - jednodušší už to snad být nemůže
Zdroj: Schorn & Groh

Práce s dýhami "Easiwood" od společnosti Schorn & Groh, je tak jednoduchá, že ji snadno zvládne i domácí kutil. Nový produkt "Easiwood" je ještě pružnější a odolnější než běžné dýhy. Tyto dřevěné dýhy lze snadno stříhat nůžkami, pevně klížit na jakémkoliv suchém povrchu, dokonce i na místě se zaoblením až 360 stupňů. Při výrobě jsou dřevěná vlákna mechanicky rozmělněna, čímž se dosáhne kýžené pružnosti dřěvěného povrchu. Specializovaný fleece - rovněž od firmy Schorm & Groh - zajistí mimořádně pevné a odolné spojení materiálů. Samozřejmě i objednávání této novinky je velice snadné: V inernetovém obchodu je možné vybírat ze 14 dekorů dřeva o rozměrech 2440 mm x 1220 mm. Na přání, vám výrobce Schorm a Groh dokáže nabídnout vlastní formáty a výběr z dalších 140 druhů dekorů dřeva.

Novinka byla prezentována na veletrhu Interzum 2011 v Kolíně nad Rýnem.

(zdroj: www.sg-veneers.com)

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Štítky

Materiály Dýha


Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.