Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Stroje

Stoprocentně promyšlené! - Mobilní dílna / Festool

Ve vlastní dílně se prostě pracuje nejlépe, o tom není pochyb: všechno je tam, kde má být, nástroje zde, přípojky elektrického proudu tam, a vše je samozrejmě dobré osvětlené. Zkrátka: ty nejlepší předpoklady pro optimální pracovní výsledky.

FESTOOL: Mobility 2012

Na montáži to ale většinou vypadá jinak: hrubá stavba, po schodech nahoru, dolů, tma a další problém – zásuvky. Špatné výsledky a spousta práce navíc jsou v podstatě již předem dané.

Učiňte tomu přítrž! Prostě si vezměte svou dílnu s sebou. Umožňuje to mobilní systém Festool: můžete s ním rychle přepravovat své pracovní pomůcky, budete si udržovat pořádek a všude pracovat v ideálních podmínkách, nezávisle na zdrojích elektrického proudu a světla. Pro okamžité perfektní výsledky.

Příklady každodenního využití a mobilní řešení najdete na následujících stranách.

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu