Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

POZVÁNKA: Jubilejní veletrh Střechy Praha 2013

Srdečně Vás zveme k návštěvě 15. jubilejního ročníku veletrhu Střechy Praha, který bude spolu se specializovanou výstavou Solar Praha a novými projekty Řemeslo Praha a For Pasiv zahajovat nadcházející stavební sezonu. Veletrhy proběhnou 6. až 9. února 2013 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

STŘECHY PRAHA 2013

Střechy Praha jsou největší akcí v oboru střech a skutečným svátkem všech střechařů. Veletrhu se tradičně účastní hlavní výrobci a dodavatelé materiálů pro šikmé a ploché střechy, tepelných izolací, střešních doplňků a oken a též poskytovatelé služeb pro stavbu a rekonstrukce střech.

Výstava Solar Praha zahrnuje oblast obnovitelných zdrojů a úspor energií. Novým projektem je veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků s názvem Řemeslo Praha. Veletrh For Pasiv se zaměřuje na
nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby.

Na webových stránkách veletrhu www.strechy-praha.cz mohou zájemci získat voucher s 50% slevou na vstupné.

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.