Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

WETO AG představí na WOOD-TECu nejnovější verzi programu pro dřevostavby

Zcela novou verzi profesionálního programu VisKon V7 pro kompletní dřevostavby představí firma WETO AG z bavorského Tittlingu na Mezinárodním veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC, který se uskuteční na brněnském výstavišti ve dnech 22.-25.října 2013.

VisKon V7 - profesionální software pro kompletní dřevostavby

WETO AG bude prezentovat 3D CAD/CAM software pro krovy, dřevěné konstrukce, dřevostavby a schody. Přímo v expozici si pak mohou zákazníci vyzvednout bezplatný program pro schody Scalinata spolu s bezplatnou verzí programu pro krovy WETO Liberta.

Výchozí reklama

Všechny programy této firmy umožňují jednoduché ovládání, práci ve 2D a 3D. Svými funkcemi jsou stupňovány podle nároků zákazníka, to znamená nabízí moduly od jednušších tesařských konstrukcí až po celé dřevostavby.„Veletrh WOOD-TEC se pro naši firmu stal důležitým pojítkem mezi stávajícími zákazníky a samozřejmě i možností jak navázat nové kontakty v příjemném prostředí,“ uvedla Hana Janoušková, obchodní manažerka firmy. Podle ní krizi jako takovou pociťuje firma WETO AG především v menší návštěvnosti nejrůznějších veletrhů v České republice, proto si od veletrhu WOOD-TEC slibuje nový start a hodně návštěvníků.

Firma WETO AG je specialistou na výrobu softwaru pro krovy, dřevěné konstrukce a dřevostavby. Má zastoupení v 39 zemích s více než 10 000 zákazníky.

Zdroj: wood-tec.cz
Truhlářský Portál je oficiálním mediálním partnerem veletrhu WOOD-TEC

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu