Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

Novinka od firmy SEKAR - Nábytkové kování s křišťálem od Swarovského

Nová kolekce dekorativního nábytkového kování, rustikální kování a úchytky, designové úchytky s křišťálem od Swarovského ...

Sekar - Creative Crystal
Zdroj: Wood-Tec 2011
Autor: www.dvere-kovani.cz

Novou kolekci dekorativního nábytkového kování, rustikální kování a úchytky, designové úchytky s křišťálem od Swarovského, kování s porcelánem a přírodními kameny a v neposlední řadě také dveřní a okenní kliky v retro designu z mosazi a železa, představí na veletrhu WOOD-TEC firma SEKAR, spol. s r.o. „Cílem naší účasti na veletrhu je představit aktuální kolekci kování pro následující rok a získat tak nové potencionální odběratele. Horkou novinkou v naší expozici bude dveřní, okenní a nábytkové kování s křišťálem Swarovski,“ uvedl Karel Semerák, majitel firmy.

Výchozí reklama

Společnost SEKAR spol. s r.o. byla založena v roce 1995 jako obchodní firma dodávající plošné materiály pro truhlářské a nábytkářské firmy. Postupně se sortiment změnil na nábytkové kování, dvířka ke kuchyňským linkám, lepidla, dveře, plovoucí podlahy a drobné materiály spojené s truhlářskou výrobou. SEKAR nabízí zboží výhradně evropských výrobců, především z Itálie a Francie. V současnosti má provozovnu, velkoobchodní sklad se zásilkovým prodejem a prodejnou se vzorkovnou dveří, stavebního a nábytkového kování, se sídlem na Exitu15 dálnice D1 Praha-Brno. Firma také spolupracuje s celou řadou prodejen jako velkoobchodní dodavatel nábytkového kování po celém území ČR. Zboží je dodáváno do výrobních závodů, ale také po jednotlivých kusech pomocí E-shopu pro opravy nebo restaurování starého nábytku. Dodávky jsou zajištěny rozvozem společností GP Geis do jednotlivých provozoven, na dobírku zasílá zboží i na Slovensko.

Zdroj: www.wood-tec.cz
Truhlářský Portál je oficiálním mediálním partnerem veletrhu WOOD-TEC

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (1 celkem)

  • Karel Nový: Kování Středa 18. Prosinec 2013 11:56
Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu