Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Ložnice

Design: Kolébka pro strom - babynábytek Woodly

U příležitosti vydání nové eko-kolekce kolébek Pluma, Montessori a Roll se italská společnost Woodly rozhodla vysadit strom za každý prodaný kus těchto výrobků. Ve spolupráci s Treedom.it tak může každý kupující sledovat svůj strom i pomocí GPS souřadnic. Prohlédněte si design těchto skvělých kolébek ...

Kolébka Pluma
Zdroj: Woodly.it

Roll:

 Závěsná kolébka Roll
 Závěsná kolébka Roll

Závěsná kolébka která se příjemně houpe takže vaše dítko může lépe spát. Stěny z břízy drží pohromadě pohodlné hnízdečko vyrobené z čisté vlněné plsti pro celkové pohodlí dítěte. Způsob zavěšení umožňuje houpat dítě ze strany na stranu nebo zezadu dopředu. Čtyři silná bavlněná lana jsou spojena v centrální části dřevěným kroužkem a připojena k háku na stropě. Interiér kolébky lze snadno vyjmout a vyprat. Použitá 100% bavlna a biologické špaldové slupky v matraci poskytují maximální pohodlí a přirozené prostředí pro vaše miminko.

Výchozí reklama

Pluma :

Kolébka Pluma
 Kolébka Pluma

Kolébka Pluma je určená těm, kteří mají rádi věci trochu blíže k zemi. Měkké hnízdečko je vyrobeno z čisté, neošetřené, ručně šité vlněné plsti ve stylu sedla se zachovanou přirozenou strukturou materiálu. Kolébka je přichycen k pevné dřevěné konstrukci. Samozřejmostí je použití bavlny a biologických špaldových slupek v matraci pro zajištění maximálního pohodlí a přirozeného prostředí vašeho miminka.

 

 

Montessori :

Kolébka Montessori
 Kolébka Montessori

Třetí varianta v podobě podlahové postýlky pro děti o něco starší, nabídne naprostou svobodu v použití i při hře. Dítě může snadno vylézt a slézt z postýlky. Měkké boční hrany a nízká výška zajišťují bezpečnost dítěte. Postýlka je vyrobena z masivního buku tradiční truhlářskou metodou a ošetřena přírodními materiály.

Designer: Woodly

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu