Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Software

Dietrich's: Nové CNC ve společnosti DREVODOM ORAVA s.r.o.

Počet CNC v Česku a na Slovensku roste. Společnost Dietrich's úspěšně vybavila další nový CNC stroj svým softwarem.

Po úspěšné instalaci software od společnosti Dietrich's na novém CNC stroji Hundegger K2i v Kdousově v tesařství Miloš Ondrák, se tentokrát podařilo softwarem této firmy úspěšně vybavit i zcela nový stroj ve společnosti Drevodom Orava s.r.o. ze Slovenska. Firma Drevodom nedávno oslavila 25. výročí svého založení.

Výchozí reklama

Společnost zabývající se výrobou a montáží dřevěných srubových domů, dřevěných chat, zahradních chatek, altánků, garáží, zahradních sedacích souprav a mnoha dalších doplňků ze dřeva, tak ke svým stávajícím CNC zařízením přidala zcela nový kousek od společnosti Homag Group. Díky bezproblémovému přenosu dat na CNC ze strany Dietrich's a kvalitní podpoře je drtivá většina nově pořízených CNC v ČR a SK řízena právě softwarem Dietrich's. Dle informace ze společnosti Dietrich's se s CNC stroji na dřevostavby v Česku a na Slovensku roztrhl pytel a firmy se přestávají bát investovat do nových zařízení.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu