Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Materiály » Kování

M&T: Zamelte panty!

Nebojte se zamlít panty... ale ...u dveří! Nabídka je široká a hlavně = panty mají ladit! S čím a jak? Více v přiloženém tipu od českého výrobce dveřního kování - spol. M&T bratrů Ulichových.

Pant MINI v povrchové úpravě titan chrom mat
Zdroj: M&T

Panty již dávno nejsou pouze funkční součástkou dveří – stále častěji se stávají také originálním designovým prvkem! „Podobně jako kliky, ani panty nemusí plnit jenom svoji primární funkci spočívající v nezbytném zajištění hladkého chodu dveří při jejich otevírání a zavírání. Mohou být také zajímavým detailem, který dokáže vítaným způsobem dotvořit a oživit designový celek dveří,“ říká Roman Ulich, hlavní designér společnosti M&T, jediného českého výrobce designového dveřního kování.

Výchozí reklama

A pokračuje: „Jasným důkazem jsou panty MINI, které nejen že svými jednoduchými hranatými tvary plně odpovídají současným minimalistickým trendům, ale navíc nabízejí výběr z mnoha povrchových úprav, díky čemuž je velice snadné je barevně sladit s  klikou a dalšími prvky dveřního kování.“

Nebojte se tedy zamlít panty ve svém interiéru, a nechat tak naplno vyniknout jejich nevšední krásu!

Material & Technology s.r.o. – M&T
První a zároveň jediný český výrobce designových dveřních klik využívající moderní technologie pro žádané a velmi kvalitní povrchové úpravy - matný nikl a nitrid titanu v několika barevných odstínech. U svých výrobků klade hlavní důraz na kvalitu, mnohaletou funkčnost a moderní design. Nové designy vznikají přímo pod rukama pracovníků firmy od návrhu až po realizaci ve výrobě. Pro spokojenost zákazníků je připraven kompletní výrobní program včetně okenních klik, bezpečnostních rozet, madel, pantů, posuvných systémů, kování na skleněné dveře a dalších požadovaných doplňků - vždy ucelený sortiment ve stejném designu, povrchové úpravě a barvě.
www.kliky-mt.cz

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.