Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

Čalounickému řemeslu se v Lišově učí truhláři i projektová manažerka

Budoucí čalouníci se v Lišově učí řemeslu na nejmodernějších strojích. Škola do nich investovala přes tři miliony korun. Vyrobit matrace nebo opravit staré křeslo se naučí truhláři a další zájemci.

Pro studium čalounictví se rozhodl například Lukáš, který už na lišovském středním odborném učilišti absolvoval obor truhlář. „Když budu schopný udělat jako truhlář kostru nábytku a potom ho i očalounit, připadá mi to jako dobrý nápad. Navíc zkrácené studium oboru čalouník trvá jen rok, tak jsem si řekl, proč ne,“ popisuje.

Jeho spolužačkou je například i projektová manažerka Martina. „Prostě mě to baví, chtěla jsem to dělat už před několika lety, a teď když mi děti povyrostly, jsem se rozhodla, že do toho půjdu. V práci musím permanentně koukat do počítače, soustředit se, pracovat hlavou, tady můžu víc zapojit ruce, což je fajn,“ vysvětluje.

Pokračování článku i video najdete zde: 

---> Čalounickému řemeslu se v Lišově učí truhláři i projektová manažerka

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Kategorie článku

Články » Aktuality

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu