Články » Design/Trendy » Koupelny

Koupelna, která se stále (vysoce) leskne

…a to nejen čistotou a permanentním pořádkem, ale především dokonale lesklým povrchem koupelnových skříněk. Pojďte se inspirovat…

Detail zásuvky, model Q MAX, barevné provedení vysokého lesku červená
Zdroj: Dřevojas, v. d.

Proč je vysoký lesk tak atraktivní? Zejména z toho důvodu, že je mu vlastní schopnost odrážet dopadající světlo a tedy působit blýskavým dojmem. Protože máme tuto vlastnost spojenou se vzácnými - drahými kovy, působí vše, co disponuje lesklým povrchem, stejně drahým, honosným a výjimečným dojmem.
I koupelnové skříňky ve vysokém lesku budou tedy pomyslným klenotem pro každý interiér.

Není lesk, jako lesk… některý je Senosan!

Pokud se pro tento atraktivní materiál skutečně rozhodnete, volte vysoký lesk v materiálu Senosan.
O co se jedná? „Častým způsobem, jak opatřit nábytek vysokým leskem, je lakování. Tady ovšem přichází potíž s udržováním těchto ploch a mechanickou odolností vůči běžným mechanickým poškozením. Novinkou v této oblasti je proto materiál Senosan – speciální folie s nejvyšším stupněm vysokého lesku, který je srovnatelný s lakem a dokonce i sklem, “uvádí Ing. Zdeněk Blažek, marketing manager společnosti Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku. Kromě dokonalého designu pro váš interiér získáte i kvalitního přítele, který drží
i pohyb velké rodiny. A odolá dokonce i otiskům prstů!

„Povrchovou úpravu vysoký lesk nabízíme v barevném provedení červená, černá, bílá a pro letošní rok také antracit. Exkluzivnímu povrchu však musí odpovídat i tvary nábytku či umyvadla! Tato úprava proto skvěle vynikne na moderním koupelnovém nábytku řady Q MAX a ASTON. Ten v sobě kombinuje hranaté plochy se zakulacenými prvky – např. umyvadla či úchytek,“ říká dále Ing. Zdeněk Blažek.

Vrhněte se do lesku i vy, rozhodně nebudete litovat… Nemusíte se jej bát použít ani do skutečně malých či panelákových koupelen. Skříňky ve vysokém lesku, materiálu Senosan, budou působit podobně jako zrcadlo a prostor opticky zvětší.

Dřevojas, s.r.o.

Společnost Dřevojas je významným českým producentem a dodavatelem koupelnového a hotelového nábytku na český i evropský trh. Více jak 60. letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou dreja®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti. Firma se v současné době specializuje na výrobu koupelnového nábytku pro Českou Republiku, Slovensko, ale i Rusko, Švédsko, Německo, Rakousko, Maďarsko a stabilně také vyváží své výrobky do Švýcarska. Více informací naleznete na www.drevojas.cz.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu