Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

Výroba nábytku / Truhlářství - Závěs firmy Blum s integrovaným tlumením

Mezinárodní vyznamenání za dobrý design "iF award". Nové řešení závěsu je zcela v duchu aktuálního trendu v oblasti designu. Všechny komponenty jsou uloženy v samotném závěsu.

CLIP top BLUMOTION

Takový je současný trend v oblasti designu – nábytek má být uvnitř stejně tak krásný jako zvenku. Výrobce kování Julius Blum GmbH plní tento úkol skvěle s novým závěsem CLIP top BLUMOTION, který nyní získal renomované ocenění za dobrý design „iF product design award“.

Výchozí reklama

Celá technika systému tlumení je u tohoto řešení uložena v misce závěsu. Vytříbená technika, vysoký komfort obsluhy a elegantní design přesvědčily mezinárodní odbornou porotu. V loňském roce bylo do soutěře o toto velice žádané ocenění přihlášeno téměř 2.500 výrobků. Vyznamenání bylo uděleno již 56x a v odborných kruzích představuje uznávané ocenění nejvyšší kvality.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu