Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy

Dobrá práce - Dřevěná LEGO postavička

Pokud oslovíte dítě milující známou stavebnici, rozhodně nebude mít problém vyjmenovat její hlavní přednosti a zmínit materiál, ze kterého se vyrábí. I když si dnes LEGO nespoléhající na plast prakticky nelze ani představit, stále se ještě dřevo hlásí o slovo.

Dřevěná LEGO postavička

Tento symbol přírody totiž stál u zrodu dánské společnosti, když její zakladatel začínal produkcí kvalitních dřevěných hraček.

Na tento důležitý milník historie firmy LEGO poukazuje Malet Thibau pocházející z Francie. Talentovaný umělec ručně proměnil kus dřeva ve známou postavičku s vlastním jedinečným číslem. Plod své práce dodává ve stylovém balení. Uvnitř povedené krabičky z lepenky k dotvoření atmosféry čekají hobliny. Jde tedy o ideální dárek pro každého příznivce výrobků se značkou LEGO.

Zdroj: stylemag.cz

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.