Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy

Nejlepší studentský design je k vidění v Praze

Nejlepší studentský design za letošní rok je právě k vidění v Galerii Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v Praze. Dvaatřicet vystavených prací, mezi kterými nechybí nábytek, architektura, ale ani svítící dětské pohádky, pečlivě vybraly tři nezávislé poroty v rámci dvaadvacátého ročníku prestižní soutěže o Národní cenu za studentský design.

Tamashii, Jídelní židle, Anna Štěpánková, FMK UTB Zlín

Do letošního ročníku soutěže bylo přihlášeno přes 170 prací z jednatřiceti vysokých a vyšších odborných škol, včetně čtyř zahraničních. Porotci z řad českých pedagogů, kurátorů, architektů a nejlepších profesionálních designérů, udělili dvacet cen za Dobrý studentský design a tři ceny za design Excelentní. Národní cenu získala studentka VŠUP v Praze Eliška Kuchtová za kolekci obuvi Simply for simple.

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu