Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Koupelny

OSVĚTLENÍ, KTERÉ ŠÍŘÍ SVĚTLO I DESIGN…

… dovolte světlu, aby na chvilku opustilo roli praktického pomocníka pro orientaci ve tmě a propůjčilo trochu ze své záře k podtržení designu koupelnového nábytku luxusní značky MYJOYS!

Detail podsvícení koupelnové skříňky s umyvadlem Myjoys
Zdroj: www.myjoys.cz

Nejen v interiéru koupelny hraje v kategorii osvětlení prim LED diodové světlo. „Jde o ideální řešení pro osvětlení koupelny. Bez problému totiž snáší časté vypínání a zapínání, disponuje výrazně dlouhou životností a dokáže se rozsvítit extrémně rychle,“ informuje Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu společnosti a značky MYJOYS.

Díky těmto výjimečným vlastnostem je toto osvětlení doslova třešničkou na dortu koupelnového nábytku MYJOYS.

Výchozí reklama

Unikátní LED diodový pásek, který je absolutně vhodný do vlhkého prostředí, je v tomto případě použit k povýšení a podtržení designu koupelnové skříňky. „LED osvětlení je umístěno pod umyvadlem, kde podsvěcuje unikátní čelní skleněnou plochu zásuvky. Vnitřní tapeta, která je ve skle zatavena, tak doslova vystoupí z plochy a strhne na sebe veškerou pozornost. Výsledkem je i celková příjemná – intimní atmosféra, kterou bílé světlo navozuje,“ dodává závěrem Ing. Zdeněk Blažek.

MYJOYS
Značka MYJOYS je novinkou na našem trhu v segmentu luxusního koupelnového nábytku. Je synonymem pro prvotřídní českou kvalitu a perfektní zpracování spolu s jedinečným švýcarským designem. Nadčasovost a budovaná prestiž této značky Vás nikdy nenechá na pochybách, že koupelnový nábytek, na který se právě díváte, je první svého druhu v Evropě. MYJOYS připravila pro letošní rok exkluzivní kolekci Aquila, která je skutečně jedinečná svým stylem povrchového provedení - zásuvkami se skleněnou čelní plochou a exkluzivní designovou tapetou, kterou si můžete vybrat nebo dokonce navrhnout přesně podle Vašeho vkusu. Více o značce MYJOYS a dalších designových kolekcích na www.myjoys.cz.

 

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (1 celkem)

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu