Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

ŠKOLY: Dny otevřených dveří na Střední škole nábytkářské a obchodní v Bystřici pod Hostýnem

Dny otevřených dveří proběhnou ve dnech 13. září a 14. září 2013 u příležitosti oslav 60 let činnosti Střední školy nábytkářské a obchodní v Bystřici pod Hostýnem (SŠNO).

Vedení školy si tímto dovoluje na oslavu významného jubilea pozvat všechny absolventy, učitele, přátele školy a veřejnost. Bohatý program spojený s touto oslavou doplní dne 13. září výstava abiturientských prací žáků školy v prostorách bystřického zámku.

Škola již od roku 1952 vzdělává absolventy základních škol a středních odborných učilišť oboru nábytkářství. Po integraci se středním odborným učilištěm nábytkářským v roce 1998 pokračuje ve společné tradici těchto odborných škol a dále se specializuje na oblast zpracování dřeva, zejména na výrobu nábytku a dalších výrobků v klasickém i uměleckém pojetí. Od 1.9.2008 po sloučení se Střední školou obchodní a oděvní Bystřice pod Hostýnem pokračuje i v tradici výuky obchodních oborů na této škole. Od 1.1.2012 byla ke škole připojena i SOŠ Holešov s výukou svých oborů.

Zajímavé odkazy:

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Kategorie článku

Články » Aktuality

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu