Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Dveře

Trachea: Jasan? No jasně!

Jasan svému jménu rozhodně nedělá ostudu – jeho jasné světlé dřevo je totiž jasným favoritem mezi dřevodekory pro rok 2018! Jak jej dostat co nejjednodušeji do vašeho interiéru? Přizvěte si na pomoc foliovaná dvířka!

„Zatímco na vrcholu popularity se neustále drží nejrůznější odrůdy tradičního dubu, nejnovějším trendům v nábytkovém designu začíná jednoznačně vládnout jasan, jehož věrná imitace v podobě dřevodekoru přírodní jasan je nově dostupná i pro foliovaná dvířka T.classic,“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů.

Výchozí reklama

A pokračuje: „Již na první pohled zaujme svou jemnou strukturou i charakteristickým světlým odstínem, díky kterým se tento univerzální dekor hodí jak do tradičnějších či rustikálních interiérů, tak do moderně laděných. Navíc se skvěle kombinuje s nejrůznějšími druhy materiálů a světlými i tmavými odstíny, což ještě více rozšiřuje jeho možnosti.“

Kromě působivého vzhledu oceníte na foliovaných dvířkách v dekoru přírodní jasan i jejich praktické vlastnosti – snadno se udržují a díky tomu, že folie opepíná dvířka z pohledové strany i ze všech čtyř bočních stran, a jediný spoj tak u nich je pouze na zadní straně, jsou navíc dvířka chráněna před pronikáním vlhkosti. Jsou tak ideální volbou téměř do jakékoliv místnosti v interiéru!

TRACHEA, a.s. 

Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů - dvířek pro nábytkářský průmysl, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustředí na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů, více méně zaměřenou na dvířka kuchyňská. Za dobu své existence se společnost vypracovala do špičky výrobců v tomto oboru, nezastupitelný podíl na tom má vysoce moderní výrobní technologie, obsáhlost produktových řad a patnáctileté zkušenosti v tomto oboru. TRACHEA spolupracuje s více jak sty maloodběrateli i prestižními velkoodběrateli, významné partnerství ji pojí s dodavateli špičkových materiálů pro výrobu nábytkových komponent. Více o společnosti na www.trachea.cz a www.overface.cz .

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu