Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Novinky

JAP: Dveře, které mlží

Novinkově řešené pískované sklo, které přechází do ztracena… netradiční řešení skleněné pískované plochy představuje JAP FUTURE.

Celoskleněné dveře s pískováním do ztracena, posuv PREMIUM
Zdroj: JAP

Před vámi se vznáší neprostupná mlha… opar se pojednou začíná rozestupovat a odhalovat záhadné obrysy. Ne, nebojte, nejste na tajemných anglických blatech. Jste pořád doma, to jen interiérové dveře dnes dovedou takto šálit zrak. Tento nevšední klamavý dojem vyvolává sklo s novinkovým speciálně upraveným povrchem, pískovaným do ztracena. Procesem pískování lze zmatnit celou plochu skla, které tak získá zcela novou podobu, případně lze do skla vytvářet jedinečné vzory nebo dosáhnout unikátního pozvolného zmatnění.

Výchozí reklama

„Tohoto efektu je dosaženo ve speciálním pískovacím stroji, v němž se na kalené sklo pod vysokým tlakem tryská jemný písek. Proces začíná na 100% denzity a postupným ubíráním tlaku a síly pískování je dosaženo pozvolného přechodu z matné do čiré plochy,“ vysvětluje Ing. Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, českého výrobce designových dveřních systémů. Tento postup je využíván hlavně u celoskleněných stěn a dveří, které zachovávají prostup světla a umožňují prosvětlit tmavší části domu. Přitom ale poskytnou soukromí, ale zároveň zachovají částečný vizuální kontakt. „Pro snadnou údržbu pískovaných skleněných ploch se jejich povrch ošetřuje speciálním nanolakem, kterým se na závěr vyleští sklo do hladka. Tato vrstva chrání povrch před znečištěním, umí zabraňovat tvorbě otisků prstů a zajišťuje snadnější údržbu dveří,“ doplňuje Ing. Petr Paksi z JAP FUTURE. Dveře s unikátním pískovaným povrchem do ztracena dodávají v minimalistickém provedení lehce tajemnou atmosféru.

Společnost JAP FUTURE s. r. o.
Přerovská společnost JAP FUTURE působí na českém trhu již od roku 1991. Její filozofií je dodávat na trh stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí prémiové dveře, skryté zárubně, obložková i bezobložková stavební pouzdra pro zasouvací dveře, ucelenou nabídku posuvných systémů po stěně, celoskleněné produkty, včetně designového Grafoskla, stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezové zábradlí. Svoji obchodní politiku směřuje jak na tuzemský, tak zahraniční trh. Bližší informace na www.japcz.cz.

 

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu