Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Pozvánky

Pozvánka na ONLINE konferenci INTERIÉRY

Chtěli bychom vás pozvat na konferenci Interiéry, která se letos koná on-line a je bezplatně zcela pro všechny diváky. S letošní pandemií je skloňování slova „virtuální“ více než časté. Ještě než tato nepříjemná a komplikovaná doba nastala, měli organizátoři s tématem letošní konference INTERIÉRY jasno a ani netušili, jak bude téma aktuální. Ústřední téma má totiž název „doba virtuální & doba vizuální“.

Na jaké přednášky se můžete těšit?

Vystoupí zde designérka a zakladatelka organizace Czechdesign MgA. Veronika Loušová, která bude hovořit o úskalí navrhování interiérů z virtuálních podkladů a dotažení projektu do reálného cíle.

Zástupce Asociace virtuální a rozšíření reality přednese dnešní i budoucí možnosti projektování pomocí těchto technologií a ukáže posluchačům různé výstupy. O využití této technologie v praxi při tvorbě grafického designu bude hovořit Ing. Stanislav Mokrý, Ph.D.

Mezi zajímavé přednášky patří i téma barev a jejich používání v historii a dnes. Tato přednáška nese příznačný název „Šedá jako odraz naší společnosti“ a přednese ji Ing. Martin Čermák.

Inspirace pro Bydlení 2020

Výchozí reklama

Zazní také příspěvek, který má za úkol interpretovat vybraná data z národních statistických úřadů zemí EU a prezentovat je ve vztahu k bydlení a interiérové tvorbě. To odkryje řadu zajímavých faktů o procesu tvorby interiérů nejen v ČR, ale i ve srovnání s okolními státy.

Podíváme se také do historie, kdy se virtuální realita ani vizualizace nepoužívaly, a přesto se tvořily krásné projekty. O tom nás přesvědčí historička umění PhDr. Dagmar Koudelková.

Speciálním hostem bude Marek Hrkal, autor knihy Odprezentuj, jehož přednáška zní „Zbořte přežité prezentační mýty“.
Letošní konference se bude konat on-line a bude to přímý přenos z brněnského výstaviště.

Dejte si do diáře čtvrtek 5. listopadu od 9 do 14 hodin a připravte si k PC dostatek občerstvení, ať vám neunikne žádná z přednášek.

Odkaz na živý přenos najdete ve čtvrtek 5. listopadu ráno na www.konference-interiery.cz.

Inspirace pro Bydlení 2020 - logo

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu