Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy

Dřevojas: Nábytek expres? Ale prosím!

Letní měsíce mnozí z nás vyplňují rekonstrukcemi našich obydlí… jak mít nábytek do koupelny do 5 dnů a v řádné kvalitě, bez tzv. DD = dodělej doma! Řešení má český Dřevojas.

Koupelna Bono, dekor Nebraska
Zdroj: Dřevojas, v. d.

Finišujete novou koupelnu a čas momentálně není váš nejlepší přítel? Pak se pro koupelnový nábytek nabízí rychlé, a přitom vysoce kvalitní řešení v podobě expresní nábytkové řady Bono. Lusknutím prstu tak vyřešíte jak skříňku pod umyvadlo, samostatnou doplňkovou skříň, tak i zrcadlo!

Detail - Koupelna BONO

„Možnost doručení vybraného koupelnového nábytku expres, tedy do pěti pracovních dní, vychází vstříc všem, kteří očekávají nejen rychlost, ale i kvalitu a estetično. To vše nabízí řada Bono zahrnující 55 až 125 centimetrů široké varianty umyvadlových skříněk. Ty je možné kombinovat s různými typy umyvadel - Glance v obdélníkovém provedení, modelem Q s oblými hranami či rozměrnějším dvojumyvadlem Harmonia. Expresně dodáváme i vysokou doplňkovou skříň stejné řady a samozřejmě také různá zrcadla a galerky,“ líčí Ing. Petr Blažek, ředitel společnosti Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, a dále dodává: „Skříňky Bono se navíc v loňském roce dočkaly inovace v podobě elegantních zafrézovaných úchytek v trendy černém matu nebo nerezu a sladění krycí lišty s dekorem skříně.“ I tyto zdánlivé drobnosti dokáží nábytek designově pozvednout a vytvořit z něj neotřelý kousek, který je nejen praktický, ale i snadno sladitelný s ostatními koupelnovými detaily!

Dřevojas, v. d.
Společnost Dřevojas je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Více než 75letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou Dreja®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti. Firma se v současné době specializuje na výrobu koupelnového nábytku pro Českou republiku, Slovensko, ale i Německo a stabilně také vyváží své výrobky do Švýcarska. Více informací naleznete na www.drevojas.cz.

 

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.