Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

Špinar představí špičkové softwarové technologie pro nábytkářský průmysl

Softwarové technologie pro nábytkářský průmysl bude na veletrhu WOOD-TEC prezentovat brněnská firma ŠPINAR – software s.r.o. Představí novou verzi TurboCAD Professional v18.

Špinar Software - TurboCAD Professional v18
Zdroj: Wood-Tec 2011

Softwarové technologie pro nábytkářský průmysl bude na veletrhu WOOD-TEC prezentovat brněnská firma ŠPINAR – software s.r.o. Představí novou verzi TurboCAD Professional v18 - profesionální CAD systém, který umožňuje na vysoké úrovni práci ve 2D a 3D prostoru, včetně následné vizualizace i možné animace. Program TurboCAD je velice silný nástroj nejenom pro designéry a bytové návrháře, kteří pracují se 3D fotorealistickými výstupy, ale i pro ty, kteří se zabývají pouze technickými výkresy. TurboCAD Professional v18 ve spojení s DAEXem Generator v nové verzi 11 nachází své skvělé uplatnění v oblasti navrhování interiérů a v nábytkářském oboru. Dále je tu možnost program doplnit databázemi symbolů nebo jej rozšířit a propojit s různými programy, jako jsou nadstavba DAEX GENERATOR, DAEX CUT Professional nebo TurboCADCAM, které zajišťují tvorbu kusovníků, cenových nabídek a dalších výstupů včetně propojení s CNC stroji.

Výchozí reklama

„Prezentace na veletrhu WOOD-TEC je pro nás příležitostí pro předvedení našeho špičkového software zájemcům o zavedení softwarových technologií do jejich firem. Je rovněž příležitostí pro představení novinek pro naše stávající uživatele a pro setkání s obchodními partnery,“ uvedl Milan Špinar, jenatel firmy. ŠPINAR – software s.r.o. je výhradním dodavatelem programu TurboCAD, TurboFLOORPLAN, TurboCADCAM a dalších asi 50 programů pro český a slovenský trh. Společnost dodává také vlastní produkty DAEX, které nabízí na světovém trhu.

Zdroj: www.wood-tec.cz
Truhlářský Portál je oficiálním mediálním partnerem veletrhu WOOD-TEC

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu