Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality » Novinky

Novinka od firmy Eurotooling - Briketovací lis Gross GmbH

Eurotooling předvede na veletrhu WOOD-TEC nové briketovací lisy i drtiče

Eurotooling s.r.o. - Briketovací lis Gross
Zdroj: Eurotooling s.r.o.

Briketovací lis Gross GmbH představí jako novinku na veletrhu WOOD-TEC firma Eurotooling s.r.o. Jedná se o velmi účelný a universální lis jak na dřevěné piliny, tak i na papír a biomateriály. Je vybaven řídící jednotkou, která zajišťuje kvalitní lisování stejně dlouhých briket, každá briketa je stejná a není potřeba žádné řezací zařízení na přesnou délku briket. Správnou činnost stroje kontrolují elektronická čidla a senzory.

V expozici  bude předveden také lis Genius 2/60, jenž při malém výkonu, pouze 5,5 kW,  zajišťuje vysoký lisovací výkon (cca. 40-70 kg/h) a kvalitu briket (o průměru 60 mm). Lis Genius 2/60 je vybaven automatickou kontrolou koncových poloh pístů, bezpečnostním snímačem pro teplotu oleje, má velký zásobník na materiál (0,9 m3) apod.

Výchozí reklama

Společnost Eurotooling bude na veletrhu WOOD-TEC prezentovat také stroje na zpracování  dřevního odpadu (drtiče Gross GmbH),  CNC ostřící stroj pro automatické ostření pilových kotoučů a briketovací lisy od firem  Gross GmbH a Ecomec-POR. Eurotooling se zabývá dodávkou dřevoobráběcích strojů pro truhláře a strojů na zpracování odpadu (papír, karton, plasty atd.) Ve své nabídce  má také olepovací stroje pro truhláře, drtiče na různý odpad i ostřící stroje. Součástí sortimentu jsou též speciální průmyslové nože právě do drtičů i jiných strojů, kde se nože využívají.

Zdroj: www.wood-tec.cz
Truhlářský Portál je oficiálním mediálním partnerem veletrhu WOOD-TEC

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu