Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy

Dřevojas: Koukejte na sebe ze všech stran!

Vidět se i v malé koupelně ze 4 stran? Žádný problém pro zrcadlovou galerku s oboustrannými zrcadlovými dvířky. Více najdete v tipu od českého Dřevojasu.

Oboustranné zrcadlo ASTON dekor borovice
Zdroj: Dřevojas

Chcete si zajistit dokonalý vzhled ze všech úhlů nebo jenom zkontrolovat, zda váš účes vypadá dobře ze všech stran?

Skvělým pomocníkem jsou oboustranné zrcadlové galerky! „Vychytávku, kdy dvířka tvořená oboustranným zrcadlem dvojnásobně zvětšují svoji celkovou odrazovou plochu, mají pouze některé koupelnové galerky. Ale rozhodně jsou šikovným pomocníkem, zvlášť v malých koupelnách. Při otevření se tak i na omezeném prostoru můžete vidět opravdu ze všech stran, protože dvířka umožňují různorodé natočení. Vašemu pohledu tak nic neunikne,“ uvádí Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku a dále doplňuje: „Zrcadlová galerka je vlastně skříňka, jejíž dvířka tvoří zrcadla. V kombinaci s vnitřním úložným prostorem se tak jedná o velmi praktické řešení.“

Aston - oboustranné zrcadlo - Dřevojas

Omezení není ani v provedení dekorů, protože kromě klasické bílé lze vybírat i z široké škály barevných odstínů a sladit si tak zrcadlovou skříňku s ostatním koupelnovým nábytkem.

Zrcadlové galerky s oboustrannými dvířky jsou k dostání v ceně od 10 290 Kč.

Dřevojas, v. d.
Společnost Dřevojas je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Více než 75letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou Dreja®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti. Firma se v současné době specializuje na výrobu koupelnového nábytku pro Českou republiku, Slovensko, ale i Německo a stabilně také vyváží své výrobky do Švýcarska. Více informací naleznete na www.drevojas.cz.

Výchozí reklama
Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Štítky

Koupelny Dřevojas


Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.