Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Aktuality

Wood-Tec: Říjen na brněnském výstavišti bude patřit dřevařům

Ve dnech 18. – 21. října se pavilony na brněnském výstavišti opět po dvou letech zaplní stroji, nástroji, zařízeními a materiály určenými pro dřevozpracující průmysl. V pavilonech P, F a přilehlých volných plochách se bude konat již 12. ročník mezinárodního veletrhu WOOD-TEC - jeden z nejdůležitějších veletrhů v oblasti dřevozpracujícího průmyslu ve střední a východní Evropě.

Logo - Veletrh Wood-Tec
Zdroj: www.wood-tec.cz

Za dobu svého konání si veletrh WOOD-TEC vybudoval silné postavení jak mezi tuzemskými a zahraničními vystavovateli, tak i odbornými návštěvníky. Sdružením EUMABOIS (Evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů) a jejími členskými svazy je hodnocen jako jeden z nejdůležitějších veletrhů v oblasti dřevozpracujícího průmyslu ve střední a východní Evropě.

Přípravy jsou již v plném proudu a letošní blížící se veletrh vypadá velmi slibně. „V současné době máme obsazeno asi 82% výstavní plochy a vystavovatelé stále zasílají své přihlášky. Za posledních pět ročníků jsme v tuto dobu zatím takové obsazenosti nedosáhli. Vážím si renomovaných firem a tradičních vystavovatelů jako věrných klientů a těším mě vždy jejich zájem. Letos je pro mě také obzvláště potěšující fakt, že se veletrhu zúčastní i vystavovatelé, kteří minulý ročník vynechali jako jsou například společnosti KARNED TOOLS, DÉMOS TRADE či KOOPLAST. Nyní se opět vracejí a využívají veletrh jako jeden z propagačních nástrojů a možností k oslovení nových potenciálních zákazníků a k rozšíření obchodů“, říká Karel Torn, ředitel veletrhu WOOD-TEC. „Návštěvníci se mohou těšit jak na tradiční prezentace a expozice, tak i na nové vystavovatele. Poprvé se na WOOD-TECu bude prezentovat například společnost POLYREY, dále firmy EGGER CZ, SERVIND, TWIN a další,“ doplňuje Karel Torn. Nedílnou součástí veletrhu WOOD-TEC je již tradičně odborný doprovodný program, který bude věnován zajímavostem a aktuálním tématům z oboru.

Výchozí reklama

Na trhu ze stroji, nástroji a materiály pro dřevozpracující průmysl dochází k oživení. To potvrzuje i Tomáš Vystyd, jednatel společnosti FELDER. „Dvojnásobné zvýšení výstavní plochy firmy FELDER odráží jak naše loňské prodejní úspěchy, tak i letošní očekávání. Chceme potvrdit naše stále dominantnější postavení na českém a slovenském trhu vycházející ze sílícího postavení mateřské firmy FELDER KG na evropských i světových trzích. Zvýšení výstavní plochy také koresponduje s nárůstem počtu našich obchodníků a servisních techniků.“

Řada firem využívá veletrh nejen k prezentaci svých produktů, ale i jako marketingový nástroj k propagaci značky a jména firmy. Pod novými názvy se například představí Sherwin-Williams Czech Republic spol. s r.o. (dříve Becker Acroma) nebo Stanley Black and Decker Czech Republic s.r.o. (dříve TONA). Tradičně se bude prezentovat i celá řada renomovaných firem jako jsou například společnosti HETTICH, ROJEK, BALJER ZEMBROD, PILOUS, BLUM,ADLER,  LEITZ a další. Pořadatelé počítají s účastí více než 350 vystavovatelů, veletrh by mělo navštívit zhruba 19 000 odborných návštěvníků.

WOOD-TEC
12. mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl
18. – 21. října 2011
Výstaviště - Brno
www.wood-tec.cz

Zdroj: www.wood-tec.cz

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Štítky

Veletrhy Wood-Tec

Kategorie článku

Články » Aktuality

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.