Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Kuchyně

Design, trendy: NAUČTE SVOU KUCHYŇ FRANCOUZSKY!

Líbí se Vám jednoduchý francouzský styl, který působí elegantně a sází na příjemné tvary a dekory ve stylu opotřebovaného masivního dřeva? Pak zbystřete… máme novinky!

Patina Provence – modřín latté a obkladový panel s Overface – motiv provence
Zdroj: Trachea a.s.

Nábytková dvířka Trachea v „opotřebovaném“ vzhledu nabízíme v našem portfoliu s dlouhodobou tradicí. V letošním roce došlo vlivem obrovské poptávky našich zákazníků k rozšíření o řadu PATINA PROVENCE. V podstatě jde o nový typ dodatečné úpravy foliovaných dvířek, probíhající pouze ručním způsobem. Tónovaná patina Provence jemně zdůrazňuje strukturu světlých dřevodekorů, dvířka v této úpravě získávají dokonalý punc starého masivního nábytku se středomořským lookem,“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení Trachea, největšího výrobce nábytkových dvířek a dekorativních panelů na českém trhu.

Výchozí reklama

Aby se vaše kuchyň nesla ve stylu jižní Francie do posledního detailu… zaměřte se také na kuchyňský obklad! „Zajímavou alternativou klasického keramického jsou obkladové panely, které se svým vzhledem absolutně dokonale přizpůsobí stylu vaší kuchyně. Vybírat lze z mnoha typů a barevných provedení povrchových folií. Panely je možné ozvláštnit jak grafickým povrchem – digitální grafika Overface, např. motiv provence, tak i nejrůznějším 3D plastickým frézováním,“ vysvětluje pan Martin Dusík.

TRACHEA, a.s.
Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů - dvířek pro nábytkářský průmysl, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustředí na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů, více méně zaměřenou na dvířka kuchyňská. Za dobu své existence se společnost vypracovala do špičky výrobců v tomto oboru, nezastupitelný podíl na tom má vysoce moderní výrobní technologie, obsáhlost produktových řad a patnáctileté zkušenosti v tomto oboru. TRACHEA spolupracuje s více jak sty maloodběrateli i prestižními velkoodběrateli, významné partnerství ji pojí s dodavateli špičkových materiálů pro výrobu nábytkových komponent. Více o společnosti na www.trachea.cz a www.overface.cz .

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
5.0/5 (1 hlasů)

Hodnocení článku

5.0/5 (1 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (1 celkem)

  • Tomáš Veselý: Kuchyně Čtvrtek 06. Říjen 2022 16:01
Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg Ohra_120x90.jpg Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2024 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.