Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Design/Trendy » Dveře

Novinka od firmy TWIN s.r.o. - Systém ERGON řeší otevírání dveří v malém prostoru

Inovativní způsob otevírání dveří ERGON systém společnosti TWIN s.r.o. Jde o způsob otevírání dveří, při kterém dochází ke kombinaci "otočného a posuvného" křídla v jednom jediném mechanismu.

Systém ERGON řeší otevírání dveří v malém prostoru
Zdroj: Wood-Tec
Autor: TWIN s.r.o.

„Systém ERGON extrémně minimalizuje nároky na půdorysný prostor otevřeného dveřního křídla oproti klasickému, a to až o 40 procent. Užívá se v místech, kde se potkávají dvoje až troje dveře.  Při použití tohoto systému se zlepšuje dostupnost a obyvatelnost malých a těsných prostor. Pro osazení dveří systémem ERGON postačuje pouze úprava běžné zárubně a použití bezfalcového křídla,“ uvedla Ing. Iva Brabcová, referentka marketingového oddělení firmy TWIN. Prodej systému ERGON je zabezpečen prostřednictvím obchodních partnerů firmy po celé České republice i na Slovensku.

Výchozí reklama

Společnost TWIN je dovozce dveřního kování pro interiérové a bezpečnostní dveře, nabízí i řadu komponentů pro výrobu dveří (zámky, závěsy, těsnící lišty, posuvné kování, systém kování na sklo atd.).  Nabízí designové modely od předních světových designerů a zároveň i léty prověřené a osvědčené tvary.

„Účastí na veletrhu WOOD- TEC 2011 chceme navázat na veletrh s obdobným zaměřením, na loňskou výstavu Lignumexpo Nitra, kde naše prezentace byla velice úspěšná a těšila se velkému zájmu návštěvníků. Vzhledem k šíři našeho sortimentu chceme na veletrhu v Brně oslovit především výrobce dveří a oken, truhláře a samozřejmě i obchodníky.

 V neobyčejně příznivých cenových relacích se v současnosti pohybuje kování  TWIN LEKO, které působí dojmem luxusu, avšak je nyní dostupné pro každého, “ dodala Ing. Brabcová. Přesvědčte se o naší široké nabídce na www.twinleko.cz.

Produkty společnosti TWIN představují spolehlivý chod dveří při minimálním narušení designu interiéru, více na www.twin.cz.

Bezpečnostní kování TWIN odpovídá náročným zkouškám certifikačních úřadů a získalo certifikaci zabezpečení třetí třídy. To znamená, že odolává a zamezuje překonání vstupních dveří bytu nepovolanou osobou.

Zdroj:www.wood-tec.cz
Truhlářský Portál je oficiálním mediálním partnerem veletrhu WOOD-TEC

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Štítky

Dveře Novinky


Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu