Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Materiály

Profil Print Technology - Kvalitní ABS hrany výhradně z české produkce patří k evropské špičce

Společnost Profil Print Technology je český výrobce nábytkových hran s jedenáctiletou zkušeností v oboru.

Zdroj: Profil Print Technology s.r.o.
Autor: Profil Print Technology s.r.o.

Profil Print Technology s.r.o. se účastní veletrhu WOOD-TEC poprvé. „Chceme představit naši firmu jako takovou. V minulosti byla naše produkce zaměřená zejména na export, poslední dva roky se snažíme oslovit i české firmy. Jsou pro nás stejně důležití "malí" truhláři jako i velké firmy zabývající se nábytkovou výrobou nebo prodejem potřeb pro truhláře,“ uvedla ing. Monika Pakešová, jednatelka firmy.

Výchozí reklama

Společnost Profil Print Technology je český výrobce nábytkových hran s jedenáctiletou zkušeností v oboru. „Naše ABS hrany (Acrylonitrile butadiene styrene) splňují standard evropských směrnic. Dokonalé probarvení (žádné prosvítání), identičnost dekoru a tvar profilu nás řadí mezi top evropské výrobce. Vše pochází pouze z produkce naší firmy, proto jsme schopni dodat kvalitní výrobky za přiměřenou cenu, “ konstatoval Roman Syrinek, obchodní ředitel.  Stálost barev zaručují UV stabilizátory používané v surových materiálech (ABS, masterbatch, inkousty a lak).  Firma se zaměřuje také na vlastní vývoj UNI barev a dřevodekorů, k dnešnímu dni bylo vyvzorováno více než 900 dekorů. Profil Print Technology je členem Asociace českých nábytkářů.

Zdroj: www.wood-tec.cz
Truhlářský Portál je oficiálním mediálním partnerem veletrhu WOOD-TEC

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu