Výchozí reklama
Výchozí reklama
Články » Odborná témata » Truhlářské nástroje

Nový zvedací sloupek pro náročné aplikace od firmy LINAK C&S

Společnost LINAK C&S s.r.o. představila nový typ zvedacího sloupku DL1A s nosností 160Kg a zdvihem 200mm. Systémy pohonů firmy LINAK poskytují vhodná řešení pro designéry, návrháře a zejména výrobce nábytku.

Zdroj: LINAK C&S s.r.o.
Autor: LINAK C&S s.r.o.

Nový typ zvedacího sloupku DL1A s nosností 160Kg a zdvihem 200mm bude novinkou na veletrhu WOOD-TEC v pavilonu F (st. 45) v expozici firmy LINAK C&S s.r.o. Díky vysoké stabilitě a nosnosti je sloupek vhodný pro nejrůznější výrobní pracoviště, montážní stoly, ponky, třídící a balící stoly. DL1A je kompatibilní s kontrolboxy CBD4, CBD5 a CBD6, které zaručují systému přesný paralelní chod a nízkou hlučnost i při velkém zatížení. Lze použít všechny ovladače řady DESKLINE, počínaje typem pro pohyb nahoru a dolů přes typy s pamětí a konče sofistikovanými ovladači s displayem zobrazujícím aktuální výšku.

Výchozí reklama

V expozici byly dále k vidění elektrické výškově nastavitelné sloupky pro nábytek, kancelářské stoly, kuchyňské ostrovy či plazmové TV. „Naším cílem je seznámit designéry, návrháře a zejména výrobce nábytku s našimi produkty a prezentovat široké veřejnosti možnosti našich pohonů,“ uvedl Aleš Hudec, asistent prodeje. Firma LINAK se zabývá vývojem, výrobou a prodejem lineárních pohonů a zvedacích mechanismů pro zdravotnictví, strojní průmysl a nábytek.

Zdroj: www.wood-tec.cz
Truhlářský Portál je oficiálním mediálním partnerem veletrhu WOOD-TEC.

Doporučte článek:

Doporučení článku e-mailem

Ohodnoťte článek:
0.0/5 (0 hlasů)

Hodnocení článku

0.0/5 (0 hlasů)

Další články z rubriky

Související články


Komentáře (0 celkem)

Článek zatím nemá žádné komentáře

Komentovat článek (pro komentář k článku se musíte přihlásit nebo registrovat )

Reklama

Partner tém. měsíce

Reklama

WOOD-TEC_logo_2019_v90.jpg logo-cesky-kutil.gif cestadreva-partner-truhlarskyportal-90.jpg SUSO-90-120.gif Hettich-120x90.jpg logo-pragoligna-partneri.jpg
Truhlářský portál.cz na: Facebook

© Copyright 1999–2015 Truhlářský Portál.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 2336-6419. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu vydavatele.

Kvalitní holandský nábytek z masivu za rozumnou cenu